Joomla Slide Menu by DART Creations

КАРТА САЙТУ

А. і Б.

Останні коментарі


Ґорґани
Карта :
 wikimapia  aibmap
Ґорґани. Хребет Довбушанки.

Ґорґани - це масив Українських Карпат, що тягнеться в північно-західному напрямку від долина Прута до долини Мізунки. Та найбільш характерними ознаками Ґорґан  є величезні розсипища камяних уламків на схилах гір - "греготів" або "ґорґанів" (звідки і назва) і непролазні хащі "жерепу" – криволісся сосни альпійської. Разом з атмосферою «дикості», віддаленістю від цивілізації і неймовірними краєвидами це все стає фантастичною приманкою для туриста. Останніми роками Ґорґани стали пристосованішими для масового туризму. Більшість маршрутів розчищені і прознаковані, в багатьох місцях встановлені вказівники і інформаційні щити. Прогавити щось цікаве чи заблукати стає все важче…

Невеличке застереження

На популярній карті «Центральні Горгани», складеній ДНВП «Аерогеодезія» в 2003 р., позначена система маркованих маршрутів, хоча на місцевості більшість з них знакувались після видання карти. В підсумку маєм розбіжності в "кольорі маршруту", а подекуди і в місці його проходження. Актуальну схему знакованих маршрутів можна подивитись на сторінці  фундації "Карпатські стежки".

 

Сивуля.

 

Ґорґани. Сивуля.

Ігровець.

Ґорґани. Ігровець, за ним масив Сивулі.

Довбушанка. (Заповідник "Горгани")

Ґорґани. Хребет Довбушанки.

Ґорґани. Довбушанка, Малий горган, Синяк. Ґорґани. Схил Довбушанки, на задньому плані Буковель, Говерла і Петрос. Ґорґани. Типовий лишайник.

Ґорґани. Хребет Довбушанки.

Ґорґани. Хребет Довбушанки.

Ґорґани. Хребет Довбушанки.

Ґорґани. На вершині Довбушанки.

Ґорґани. На вершині Довбушанки.
 

Хом’як, Синяк і Малий Горган.

Ґорґани. Малий Горган, Синяк і Хом’як.

Ґорґани. Схили Довбушанки, Малий Горган, Синяк і Хом’як.

Ґорґани. Малий Горган, Синяк і Хом’як.

Ґорґани. Малий Горган і Синяк. (серпень 2008)